Team Group wprowadza na rynek swoje najszybsze dyski SSD dla graczy wyposażone w format T-Force Cardea M.2.

Team Group, wiodąca światowa marka w segmencie nośników pamięci, ogłosiła zupełnie już oficjalnie wejście na rynek swojego najszybszego rozwiązania przeznaczonego dla graczy występującego w formacie T-Force Cardea M.2. T-Force Cardea M.2 SSD korzysta z interfejsu PCIe 3.0×4 zapewniając szybkość odczytu na poziomie 2600MB/s z wsparciem protokołu NVMe i TRIM. Specjalnie utworzony moduł chłodzący poprawia wygląd i wytrzymałość konieczną w obliczu intensywnego użytkowania. Kombinacja szybkiego transferu danych, agresywnego wyglądu i efektywnego chłodzenia sprawa, że T-Force Cardea jest świetną aktualizacją dla graczy, który chcą dla swoich systemów wszystkiego co najlepsze.

Doskonała wydajność

T-Force Cardea, który wziął swoją nazwę od imienia Bogini Burzy, używa interfejsu nowej generacji PCIe Gen3 x 4 celem zapewnienia zawrotnej prędkości odczytu 2600MB/s i równie imponującej prędkości zapisu na poziomie 1450MB/s.  Wskaźnik IOPS wynosi 180/140 K dla losowych operacji odczytu/ zapisu. T-Force Cardea ze swoją prędkością gwarantuje szybkie uruchomienie systemu oraz jego wysoką responsywność. Jest to szczególnie istotne w procesie ładowania gier i innych aplikacji, który odbywa się szybciej i sprawniej. NVME.

Opatentowana technologia chłodzenia

Dysk T-Force Cardea M.2 PCIe ma wbudowany pierwszy wysokowydajnościowy moduł chłodzący dedykowany dla nośników M.2 przeznaczonych dla graczy. Moduł ten oparty jest na opatentowanym ?płetwowym? designie. Pozwala na naturalną konwekcję lub chłodzenie powietrza celem rozproszenia ciepła. Oznacza to, że podczas ładowania dużej ilości danych gracz nie musi martwić się problemami wydajnościowymi związanymi z brakiem dostatecznego chłodzenia. Opisywany model zdał rygorystyczne testy laboratoryjne i uzyskał firmowy certyfikat potwierdzający, że dysk ten posiada system chłodzenia o 15% wydajniejszy niż normalny dysk SSD M.2. Ta ważna funkcjonalność wydłuża cykl serwisowy naszego dysku.

Złącze M.2 PCIe SSD ? Cardea wspomaga najnowszy standard NVMe. System ten komunikuje się bezpośrednio przez kartę rozszerzeń PCIe łącząc się z kontrolerem procesora. Tym sposobem otrzymujemy zaawansowaną szybkość transferu, co prowadzi do znacznego zwiększenia wydajności transferu danych z jednoczesnym zmniejszeniem opóźnień i przerw.

Niezawodny i godny zaufania

T-Force Cardea wspomaga funkcjonalność SMART. Ma wbudowane inteligentne algorytmy zarządcze takie jak Garbage Collection czy komendy TRIM, które gwarantują optymalną efektywność wydłużając jednocześnie cykl serwisowy dysku SSD i sprawiając, że osiąga on maksimum swoich możliwości. Inteligentna technologia Wear Leveling wraz z funkcją ECC poprawiają dokładność i wiarygodność transferu danych.

 Specyfikacja

Jako wiodący dostawca nośników pamięci i aplikacji mobilnych dla rynku konsumenckiego, Team Group z zaangażowaniem dostarcza coraz to nowych rozwiązań w zakresie przechowywania danych oraz współdzielenia zasobów pamięci z uwzględnieniem plików multimedialnych. Wszystkie produkty tej firmy oparte na modułach pamięci objęte są wieczystą gwarancją oraz towarzyszącą jej usługą naprawy i wymiany niedomagającego sprzętu.Demos

Layout

Wide
Boxed